Hüvasti väsimus!

Maca pulber on imeline elujõu allikas Peruu Andidest

Maca kasvab Peruu Andide mägismaal 4000-4500 meetri kõrgusel, mis teeb temast kõige kõrgemal kasvatatava toiduaine maailmas. Peruu indiaanlased pidasid juba iidsetel aegadel macat imeliseks elujõu allikakas.

Maca juur mõjub üldtoniseerivalt, energiat taastavalt, libiidot tõstvalt, macal on antioksüdatiivsed omadused  ja ta leevendab ka hormonaalset tasakaalutust. Lisaks sellele parandab tõstab maca libiidot ning aitab väga hästi kroonilise väsimuse vastu. Macat kasutatakse ka mäluhäirete vähendamiseks, mäluselguse ja erektsiooni suurendamises. Kuulsad inkade sõjamehed sõid maca juurt näiteks enne lahingusse minekut või enne pikemat rännakut, kuna see suurendas nende vastupidavust ja andis palju energiat.

Macal on kõrge süsivesikute sisaldus, aga see on ka hea proteiini allikas. Maca juur on ülimalt rikas erinevate vitamiinide (C, B1, B2, B3, B6)C, B1, B2, B3, B6C, B1, B2, B3, B6 ja mineraalainete (kaltsium, kaalium, raud, vask, magneesium, fosfor jne) poolest.
Uuringud näitavad, et lisaks paljudele teistele kasulikele omadustele, parandab Maca ka naha struktuuri ja toonust.
Maca pulbrit võib segada veega, mahlaga, jogurtiga, müsliga, piimaga, pähklipiimaga, lisada smuutidesse, toitudesse või tee sisse. Eriti maitsev on Maca segatuna kakaoga.

Meie poest leiab Maca pulbrit 300g, 500g või 1 kg pakendis.

POODI